17 czerwca 2019 Administrator

W latach 2010-2019 zrealizowaliśmy w naszej szkole 9 międzynarodowych projektów edukacyjnych pozyskując od FRSE ponad milion złotych. W trzech projektach z programu Comenius oraz sześciu z programu Erasmus+ wysłaliśmy za granicę ponad 200 nauczycieli i uczniów. Równie wielu nauczycieli i uczniów gościliśmy w Pobiedziska, za co raz jeszcze dziękujemy rodzinom goszczącym. Uczniowie i nauczyciele mieli możliwość poznać szkoły partnerskie w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Słowenii, Czechach,Niemczech, na Litwie, Łowie i w Estonii.
Nasi uczniowie i nauczyciele wykazali kreatywność i zaangażowanie wygrywając wielokrotnie różnego rodzaju konkursy oraz godnie reprezentując naszą szkołę, gminę Pobiedziska i Polskę.