Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w charytatywnej zbiórce monet przeznaczonych na wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Wsparcie umożliwia im rozwój talentów oraz pasji. Dzięki niemu młodzież zdobywa przydatną wiedzę oraz poznaje sposoby na jej praktyczne wykorzystanie. Wielki finał akcji „Ile waży Św. Mikołaj?” odbył się 8 grudnia 2019 r. w Lublinie podczas Orszaku Trzech Króli.

W tym roku udało nam się zebrać 670 zł 85 gr.

Świetliczanie bardzo chętnie zbierali, sortowali i liczyli monety przekazywane przez uczniów naszej szkoły. Pieniądze zostały zważone, odpowiednio spakowane i za pośrednictwem poczty przekazane organizatorom akcji. Dziękujemy wszystkim za okazane zaangażowanie i szczodrość.