18 grudnia 2017 Administrator

W świątecznej atmosferze 19 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne nauczania specjalnego i ich rodzin. Wraz z zaproszonymi gośćmi spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Obejrzeliśmy montaż słowno-muzyczny przygotowany przez naszych podopiecznych oraz uczniów z kl 3a,d, c gimnazjum i 4b. W tym roku zaproszeni goście mogli wsłuchać się w przepiękne słowa utworów: „Kolęda Maryi”, „Kolęda dla nieobecnych” oraz  wierszy „Śpieszmy się”- J. Twardowskiego, „Legenda” J. Szczawińskiego oraz wielu innych.  Uroczystość uświetnił koncert kolęd i pastorałek zaśpiewanych przez uczennice  z gimnazjum. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach dzieliliśmy się opłatkiem, a przy wigilijnym stole śpiewaliśmy kolędy. Każdy z uczestników otrzymał również świąteczny upominek. Były to chwile pełne magii, uroku i radości.

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, nauczycielom, rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania tego spotkania.

G. Krauze

 

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34