5 listopada 2019 Administrator

Czytamy „Dziady”

Dnia 31 października br. o godzinie 7.30 w auli św. Jana Pawła II, zgodnie z tradycją naszej szkoły, czytaliśmy „Dziady” Adama Mickiewicza. Zwyczaj ten zapoczątkowała, wiele lat temu, pani Renata Jończyk, która chciała  wspólnym, głośnym czytaniem połączyć społeczność uczniowskie ze środowiskiem lokalnym; a wszystkich pięknym tekstem skłonić do chwili zadumy. Ciągle aktualna idea i atrakcyjna propozycja zyskuje sobie rokrocznie wielu czytelników i jeszcze więcej słuchaczy (mimo tak wczesnej pory!). W tym roku grono czytających składało się z:  pana Ireneusza Antkowiaka, pana Leszka Pawlikowskiego, pani Nino Biednej-Agniaszwili, Zuzanny Szulc, Jadwigi Żymełko, Franciszka Halta, Stanisława Wlaszczyka, Zuzanny Dudek, Mai Pikos, Dominiki Sujki, Martyny Przybylskiej, Julii Mizgajskiej, Julii Czubaszek, Olgi Pawlak, Nikoli Krzyżaniak, Alicji Michalak, Nicole Nowak i Olgi Pyrzanowskiej.

Wszystkim czytającym i słuchającym dziękujemy za przybycie.

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34