13 października 2017 Administrator

 

13 października 2017 roku w auli szkoły podstawowej w Pobiedziskach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły Pan Maciej Krzywdziński powitał przedstawicieli władz lokalnych, duchowieństwa, uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły zarówno tych, którzy obecnie pracują  jak i emerytów, którzy licznie przybyli na uroczystość.

Zebrani goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy trzeciej pod opieką Pani Wery Brust.  Młodzi artyści, wraz ze swą wychowawczynią, przenieśli swych gości  w lata 70 i 80 dwudziestego wieku, ukazując w humorystyczny sposób realia tamtych lat. Publiczność gromkimi brawami nagrodziła występ młodych artystów.

Następnym punktem uroczystości była tradycyjna już  gala Maciejek przygotowana przez samorząd uczniowski. W tym roku nagrody przyznano w 11 kategoriach. Zwycięzcami zostali: „Złoty Pytajnik”- pan Leszek Pawlikowski, „Złota Męczydusza”- pani Róża Adamczak, „Złoty Biceps”-  pan Bogdan Ryś, „Złoty Ciuszek”- pani Katarzyna Troć, „Złota Rzepa”-   pan Sławomir Sekulski, ,,Złoty Zegarek”- pani Justyna Grembowska, ,,Złoty Dyżurny”- pan Robert  Jaśkiewicz, „Złote Wspomnienie”- pani Joanna Jędrusiak, „Złoty Suchar”- pan Marcin Bromberek, „Złoty Debiut”- ks. Krzysztof Idczak, „Złoty Pracownik”- pani Marianna Radwan

Wszystkim pracownikom oświaty w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia.

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34