25 maja 2018 Administrator

W piątek 20 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Zdrowia. Impreza odbywająca się cyklicznie, przybrała w tym roku trochę inną formę. Uczestnicy, a zatem uczniowie klas szóstych i siódmych wzięli udział w grze terenowej pod nazwą „Walk for health”.
W trakcie rywalizacji, poza walorami czysto zdrowotnymi, jakie niewątpliwie daje aktywność fizyczna, uczniowie musieli się wykazać wiedzą z zakresu zdrowia i ekologii, logicznym myśleniem przy rozwiązywaniu krzyżówek oraz kreatywnością przy tworzeniu teledysku czy też haseł promujących zdrowy styl życia. Nie zabrakło również konkurencji typowo sportowych, w których kluczową rzeczą był team spirit, w przeprawie po odwróconych skrzynkach.
Chociaż wszystkie klasy wraz z nauczycielami, zasługują na duże słowa uznania za pokonanie długiej trasy gr, to szczególne gratulacje należą się uczniom klasy 7e, która zdobyła największą liczbę punktów. Na drugim stopniu podium uplasowała się klasa 7d a tuż za nimi 7b.
Szkolny Dzień Zdrowia miał pokazać uczniom, jak w inny niż tradycyjny sposób można spędzić wolny czas, a z drugiej strony dać im impuls do kreatywnego organizowania sobie czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34