Jury pod przewodnictwem Pani Bożeny Szymańskiej oraz Pana Ryszarda Białka wybrało 3 najlepsze prace przygotowane przez uczennice i uczniów gimnazjum :

Olga Żyminkowska- klasa 2cG- miejsce pierwsze

Jagoda Wrzesińska-klasa 3cG- miejsce drugie

Weronika Nowak – klasa 3dG- miejsce trzecie

Zgodnie z zapisami projektowymi każda ze szkół mogła zgłosić po dwie prace do konkursu międzynarodowego. Po głosowaniach w Marktheidenfeld i w Pobiedziskach okazało się, że najwięcej głosów zdobył projekt logo przygotowany przez Olgę Żyminkowską. Brawo !!!

Oto oficjalne logo projektu ”Water, sun, wind”

Pani Bożena Szymańska wraz z uczniami klas trzecich gimnazjum przygotowała wystawę wszystkich projektów logo, która zaprezentowana została w hallu przed aulą Błogosławionego Jana Pawła II.

Podczas uroczystości z okazji Święta Odzyskania Niepodległości wręczone zostały przez Panią dr Dorotę Nowacką, Przewodniczącą Rady Miejskiej Gminy Pobiedziska nagrody laureatkom konkursu:

Od lewej : Pan maciej Krzywdziński, Pani dr Dorota Nowacka, Weronika Nowak, Jagoda Wrzesińska, Olga Żyminkowska i Pan Leszek Pawlikowski

W poniedziałek, 18 listopada 2013 w godzinach 11.15-14.05 ( 4, 5, 6 lekcja ) odbędzie się w sali 018 zebranie organizacyjne grupy projektu Comenius „Water, sun, wind”. W zebraniu biorą udział :

Klasa 1c G:

-utworzenie grupy społecznościowej

-harmonogram projektu

-przydział zadań projektowych

Proszę o niezawodne przybycie !

W środę, 20.11.2013 odbędzie się dla w/w grupy oraz dla grupy rezerwowej wycieczka do Poznania i zapoznanie z pracownią OZE w PCEPiU oraz ZZO w Suchym Lesie.

Leszek Pawlikowski-koordynator projektu