Uwaga !

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu na logo naszego projektu. Po dokonaniu oceny testu językowego do grupy Comeniusa, która uczestniczyć będzie w wymianie międzynarodowej, zostali zakwalifikowani :

Klasa 1cG

Martyna Rękoś, Marcelina Adamczak, Michalina Górka,Maria Bujakiewicz, Zofia Bujakiewicz, Agnieszka Soloch, Zuzanna Wierzbicki,

Klasa 2cG

Aleksandra Nawrocka, Anna-Maria Jóźwiak, Martyna Adamczak, Olga Żyminkowska, Zofia Nawrocka, Jakub Nierodzik, Mateusz Rafał Walczak, Wojciech Grabski, Cezary Wawrzyniak, Mateusz Mikołaj Walczak, Adrian Jeżewski

Klasa 2dG

Julia Jesionkowska, Karolina Dopierała

Do grupy Comeniusa należą także :

Ismena Drożdżyńska, Urszula Blachnierek, Filip Deskur, Mikołaj Patelski, Jakub Łakomy, Mateusz Majchrzak ( grupa rezerwowa na wymianę )

Opiekunowie :

• Pani Joanna Rajtar – wychowawczyni klasy 2cG
  • Pani Marlena Trzaskawka – wychowawczyni klasy 1cG
  • Pan Leszek Pawlikowski – koordynator projektu

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkie uczennice i uczniów do współpracy podczas realizacji projektu !!!

A oto cztery prace ( po dwie z Polski i Niemiec ), które uczestniczą w międzynarodowej części konkursu na logo projektu :

Olga Żymikowska

Jagoda Wrzesińska

Amika Dann

Leon Dyroff

Wyniki międzynarodowego głosowania poznamy 15.11.2013. Powodzenia!