Spotkanie z rodzicami

10 marca 2014 roku o godz. 18 odbyło się spotkanie grupy Comeniusa z rodzicami uczennic i uczniów wyjeżdżajacych w dniach od 01 do 11 kwietnia 2014 do Marktheidenfeld.

Uczennice i uczniowie oraz rodzice podczas spotkania

Uczennice i uczniowie przedstawili rodzicom plakaty i prezentacje przygotowane podczas zajęć języka niemieckiego i angielskiego o tematyce ochrony środowiska i odnamialnych źródeł energii.

Podczas prezentacji dla rodziców

Uczennice i uczniowie oraz rodzice podczas spotkania

(Pani Marlena Trzaskawka prowadzi dodatkowe zajęcia, podczas których przyswajane jest specjalistyczne słownictwo w języku niemieckim. Pani Joanna Rajtar przeprowadziła zajęcia w języku angielskim.)

Podczas dodatkowych zajęć języka niemieckiego

Rodzice zapoznali się z programem pobytu w Marktheidenfeld, otrzymali broszurkę informującą o walorach turystycznych Frankonii oraz regulamin wycieczki.

Rodzice otrzymali informacje o programie wycieczki

Podróże kształcą!!!