Jedną z aktywności projektu VEAC programu ERASMUS+ jest przekazywanie „skrzyni z wartościami”. Podczas pierwszego spotkania w Polsce otrzymaliśmy skrzynię z wartościami ze szkoły w Sogndal/Norwegia. Nasze wartości poleciały do Portugalii.

02 marca 2016 odbył się w naszej szkole DZIEŃ NORWESKI. Uczennice i uczniowie klas językowych wraz z wychowawcami przygotowali prezentacje w języku angielskim na temat historii, geografii, przyrody, sportu i dnia dzisiejszego Norwegii. Zaprezentowaliśmy szkołę w Sogndal, która szczyci się pięknymi obiektami sportowymi. Obejrzeliśmy także zdjęcia przedstawiające radosne obchody święta narodowego Norwegii w dniu 17 maja.

DZIEŃ NORWESKI zakończył konkurs przygotowany przez panią J.Rajtar oraz poczęstunek ( kanapki z dzikim łososiem norweskim oraz jabłka).

Norweska skrzynia z wartościami

Podczas prezentacji