Wiele uczennic i uczniów ze szkół w Portugalii, we Włoszech, w Chorwacji, Estonii, Turcji, Norwegii i w Polsce przygotowało prace na konkurs, który miał wyłonić logo projektu VEAC. Po etapie szkolnym, odbyło się głosowanie międzynarodowe. Praca Ismeny Drożdżyńskiej, która wygrała w Pobiedziskach była teraz oceniana przez inne szkoły. Porównując inne propozycje przypuszczaliśmy, że praca Ismeny będzie wysoko w rankingu, jednak nie przypuszczaliśmy, że zwycięży jednogłośnie. We wszystkich sześciu krajach przyznano naszej propozycji 12 punktów, czyli maksymalną ocenę. BRAWO !!!

Po raz kolejny logo z Pobiedzisk zwyciężyło w międzynarodowej konfrontacji. Serdecznie gratulujemy Ismenie i jednocześnie dziękujemy Pani Bożenie Szymańskiej za współpracę i cenne wskazówki.