I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zgodnie z założeniami programu ERASMUS+, wszelkie elementy projektów powinny być konsultowane z docelowymi grupami młodzieży, a efekty końcowe powstają z udziałem uczennic i uczniów. Podobnie dziać się powinno z pamiątkami, które są wpisane w wizyty w szkołach naszych partnerów. Zgodnie z przysłowiem, które mówi, że „ drobne pamiątki, podtrzymują przyjaźń” uczennice i uczniowie klasy G1c przygotowali pod kierownictwem Pani Genowefy Krauze podarunki, które przekazaliśmy nauczycielom goszczącym na spotkaniu projektowym w Polsce i które zabierać będziemy do Portugalii, Włoch, Chorwacji, Estonii, Turcji i Norwegii.

A teraz kilka zdjęć z warsztatów z panią Krauze:

A oto nasz prezent, wraz z innymi pamiątkami i „skrzynią z wartościami” w witrynie szkoły z Portugalii:

Serdecznie dziękuję wszystkim za pracą i pomoc w trakcie powstawania pamiątek !