Podsumowanie projektu | Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach

1. Spotkanie uczestników projektu z Rodzicami.

W poniedziałek, 6 czerwca, nasza grupa Erasmus+ zorganizowała spotkanie uczniów biorących udział w projekcie oraz Rodziców. Celem było podsumowanie projektu i pokazanie Rodzicom, co zrobiliśmy do tej pory. Jedna grupa uczniów wystawiła spektakl „Trzy nimfy znad jeziora Dobra”, a druga grupa przygotowała prezentację, w której pokazano i skomentowano zdjęcia z pobytu w Bułgarii i ze spotkania w Polsce.

2. Dzień Projektu

We wtorek, 7 czerwca odbył się w naszej szkole „Dzień Projektu”. Uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum zostali zaproszeni na podsumowanie prac projektowych. Uczestnicy projektu: „Learning about our countries – we are united in Europe” przedstawili cele projektu i dotychczasowe osiągnięcia, wystawili legendę regionalną związaną z przyrodą  „Trzy nimfy znad Jeziora Dobra” oraz pokazali zdjęcia z pobytu w Bułgarii oraz ze spotkania w Polsce.

Małgorzata Ciemna