9 grudnia 2017 Administrator

W sobotę 9 grudnia w Szkole Podstawowej w Pobiedziskach odbył się III Mikołajkowy Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej, połączony ze zbiórką żywności do paczek świątecznych dla seniorów z gminy Pobiedziska. Paczki będą rozdane seniorom podczas wigilii zorganizowanej dla nich przez Stowarzyszenie PATENT, Ośrodek Pomocy Społecznej w Pobiedziskach i Szkołę Podstawową im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach.

W imieniu organizatorów, otwarcia turnieju dokonał Wiceburmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska Zbigniew Zastrożny a drużyny przedstawił pomysłodawca turnieju oraz Radny Rady Miejskiej Gminy Pobiedziska Wojciech Radecki. Nad stroną sportową turnieju, czuwała Wioletta Drabek – nauczyciel wychowania fizycznego. W spotkaniu wzięło udział dziesięć zespołów: drużyna sklepów sieci Biedronka, Policjanci, Huragan Pobiedziska, Uczniowie Klasy Sportowej,  drużyna Urzędu Miasta i Gminy, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Absolwenci, Tygryski, Ochotnicza Straż Pożarna w Pobiedziskach oraz Nauczyciele.

Zawody, wygrała drużyna Absolwentów, na drugim miejscu uplasował się zespół OSiR, natomiast trzecie miejsce na  podium przypadło drużynie Policjantów. Puchary dla zwycięzców ufundował i wręczył dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach, Maciej Krzywdziński.

Wszystkim darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy, bardzo dziękujemy. Dziękujemy również za wspaniałą atmosferę, doping kibiców oraz zaangażowanie zespołów, które sprawiły, że impreza od początku przepełniona była wieloma pozytywnymi emocjami.

Organizatorami  charytatywnego turnieju byli: Klub Szkoły Humanitarnej działający pod kierunkiem p. Katarzyny Troć przy Szkole Podstawowej w Pobiedziskach oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach.

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34