Kalendarz adwentowo-literacki

W tym roku kalendarz adwentowo – literacki adresowany był do uczniów klas piątych i szóstych.

W tworzenie zagadek zaangażowały się uczennice z klas 5d, 5e, 6c i 6d. Cudowny kalendarz  powstał z pomocą uczennic z klasy 7e.  W okresie adwentu, od 3 do 21 grudnia , codziennie o godzinie 10.10 w atmosferze radosnego oczekiwania otwieraliśmy poszczególne okienka. Ochotnik odczytywał zagadkę i fragment  wylosowanej książki, a na pożegnanie szczęśliwi wybrańcy zostawali obdarowani cukierkiem.

Za rewelacyjną frekwencję , ciekawe uwagi na temat książek oraz entuzjazm i energię serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom uczestniczącym w spotkaniach i zapraszamy do dalszego systematycznego odwiedzania naszej biblioteki.

Ewa Dopierała  i Lejla Holuaszwili

 

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-41