W obecnym roku szkolnym 2019/20 biblioteka zorganizowała kalendarz adwentowo-literacki dla uczniów klas 2 i 3, codziennie od 3 do 20 grudnia o godzinie 11.09 otwieraliśmy jedno okienko, z jedną zagadką, dotyczącą jednej książeczki.  W doborze lektur i wyborze bohaterów zagadek pomogli mam uczniowie klas 5. Bardzo cieszy nas fakt, że adresaci kalendarza znali wiele z proponowanych książeczek.  Serdecznie dziękujemy, za mile spędzony czas i ciekawe rozmowy o książkach. Gratulujemy uczestnikom naszego tegorocznego kalendarza adwentowo-literackiego, zwłaszcza tym najbardziej systematycznym, którzy wytrwale przychodzili aż do samego końca czyli do 20 grudnia. Życzymy wszystkiego najlepszego w nadchodzące Święta, spełnienia marzeń w Nowym 2020 Roku i zapraszamy do biblioteki!

Ewa Dopierała i Lejla Holuaszwili

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-41