2020-02-11 Administrator

Uwaga Rodzice! Rekrutacja do klas I szkół podstawowych i przedszkoli/oddziałów przedszkolnych będzie prowadzona elektronicznie. System rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzony będzie przez platformę internetową https://nabor.pcss.pl/pobiedziska Od 13 lutego g. 8.00 – do 19 lutego 2020 g.17.00 będzie można składać elektronicznie:

  • deklaracje kontynuacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych,
  • zgłoszenie do obwodowej szkoły podstawowej. Od 20 lutego g. 8.00 – do 13 marca 2020 g.15.00 będzie można składać elektronicznie:
  • wniosek do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
  • wniosek do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Pobiedziska. Deklaracje kontynuacji, Zgłoszenia, Wnioski należy wypełnić elektronicznie w systemie https://nabor.pcss.pl/pobiedziska, następnie wydrukować, podpisać i złożyć wraz z niezbędnymi dokumentami (m.in. oświadczeniami) : Deklaracje kontynuacji – w przedszkolu Zgłoszenie – w szkole podstawowej obwodowej Wniosek – w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru (wpisanym na pierwszym miejscu we wniosku) WAŻNE!!! Nabór będzie prowadzony wyłącznie poprzez platformę https://nabor.pcss.pl/pobiedziska

 

REKRUTACJA DO KLAS I >>> kliknij

 

HARMONOGRAM REKRUTACJI >>> kliknij

 

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34