Zachęcone zeszłorocznym sukcesem literackich wróżb andrzejkowych w bibliotece, uczennice klasy 8 e, w tym roku również przygotowały andrzejkowe niespodzianki. Dzięki zdobytym umiejetnościom i doświadczeniu wyszukanie atrakcyjnych cytatów z  książek, mających pełnić rolę wróżb,  poszło błyskawicznie. Wylosowane sentencje bawiły i wzruszały czytelników. Imiona przyszłych wybranek i amantów wywoływały uśmiech na niejednej twarzy. Może frekwencja nie dopisała, tak jak w ubiegłym roku, ale ze względu na wcześniej zaplanowany wyjazd klasy  8e, andrzejki literacki musieliśmy przełożyc na 2 .12.2019. (Pewnie nasz święty patron nie lubi takich zmian, a może to tylko kwestia odpowiedniej reklamy?)

Naszym organizatorkom Literackich Andrzejek bardzo dziękujemy!

Wszystkim uczestnikom wróżb, życzymy ich pomyślnego spełnienia i mamy nadzieję, że w 2020 roku  w wigilię św. Andrzeja wróżby pojawia się w bibliotece, choć ich dotychczasowych organizatorek już nie będzie.

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-41