27 lutego 2019 Administrator

Drużyna siatkówki reprezentująca naszą szkołę, dostarczyła wiele radości oraz emocji w rozgrywkach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zaczęło się w Pobiedziskach, gdzie w trakcie Mistrzostw Gminy Pobiedziska nasi chłopcy pokonali przeciwników z Jerzykowo, Biskupic, Wronczyna oraz Pobiedzisk Letniska. Zwycięstwo w tym turnieju dało awans do półfinału powiatu, który odbył się w Rokietnicy. Tylko zajęcie pierwszego miejsca dawało awans do finału. Bardzo dużo walki, determinacji i konsekwencji w grze zaowocowało i pozwoliło nam cieszyć się z kolejnego sukcesu. Pokonaliśmy drużyny z Dopiewa, Skórzewa oraz gospodarzy z Mosiny. Na finał powiatu wybraliśmy się do Murowanej Gośliny. Dwie pierwsze drużyny awansowały do finału Rejonu Poznań. Oczywiście nastawiliśmy się na trudne i ciężkie mecze, ale liczyliśmy na awans, bo taki jest zawsze nasz cel. Zabrakło naprawdę niewiele, ale trzecie miejsce w powiecie to też duży sukces. Zwyciężyła drużyna gospodarzy, drugie miejsce Rokietnica, trzecie Pobiedziska i czwarte Buk. Gratulacje dla naszych zawodników. Naszą szkołę reprezentowali: Drzewiecki Karol, Laurentowski Łukasz, Kamyszek Jakub, Mielcarek Igor, Konieczyński Kacper, Głogowski Konrad, Mrówczyński Dawid, Łuczak Dawid, Zieliński Patryk.

B. Ryś

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34