21 października 2019 Administrator

„Noc Bibliotek” powoli staje się tradycją naszej szkolnej biblioteki,  w tym roku już po raz trzeci przystąpiliśmy do tej ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo i biblioteki. Zgodnie z tegorocznym hasłem „Znajdźmy Wspólny Język” postanowiliśmy sięgnąć do źródeł. Na jedną noc (27/28 września 2019) wszyscy zamieniliśmy się w lingwistów zgłębiających tajniki języka. Staraliśmy się odkryć jak zmieniał się język na przestrzeni lat? Co decyduje o naszym sposobie porozumiewania się między sobą? Czy rzeczywistość nas otaczająca wpływa na to jak mówimy i jakie wartości cenimy?  Poszukiwać  odpowiedzi na wymienione pytania pomagali nam zaproszeni goście i wykonywane zadania. Na dokładniejsze relacje zapraszamy już za kilka dni na stronę biblioteki

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34