31 sierpnia 2020 Administrator

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 DLA KLAS PIERWSZYCH

Szanowni Państwo,

Rodzice uczniów klas pierwszych,
dyrektor  Szkoły Podstawowej w Pobiedziskach informuje, iż z powodu warunków atmosferycznych  uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 dla KLAS PIERWSZYCH odbędzie się 1 września 2020 r. o godz. 9.00 w hali sportowej kompleksu edukacyjno – sportowego. Jednocześnie informujemy, że uczeń może przyjść pod opieką jednego rodzica (opiekuna). Po  uroczystości uczniowie klas pierwszych i rodzice  udadzą się w odpowiedniej kolejności  do sal  i innych wyznaczonych miejsc na spotkanie z wychowawcami:
klasa 1a – hala sportowa
klasa 1b – hala sportowa
klasa 1c – sala 111 uczniowie, sala 110 rodzice
klasa 1d – aula im. Jana Pawła II
klasa 1 e – sala 019 uczniowie, sala 018 rodzice
klasa 1 f – sala sportowa (w budynku dawnego gimnazjum)

Nauczyciele wychowania fizycznego będą  wskazywać kierunki poruszania się poszczególnych klas – prosimy o dostosowanie się do udzielanych wskazówek. W pomieszczeniach zamkniętych na terenie szkoły obowiązuje zasłanianie ust i nosa przy pomocy maseczki lub przyłbicy.

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34