MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE PROJEKTOWE W SŁOWENII

23-27 października 2017 odbyło się w Verźej/Słowenia  pierwsze międzynarodowe spotkanie projektowe.

Koordynatorzy projektu omówili aktywności i mobilności projektu oraz wyznaczyli obszary odpowiedzialności poszczególnych partnerów w projekcie.

Ze względu na brak środków finansowych przedstawiciele naszej szkoły nie uczestniczyli w spotkaniu w Słowenii.

Zgodnie z zapisami aplikacji odpowiedzialni jesteśmy za utworzenie publicznej strony projektu na portalu społecznościowym, strony na platformie eTwinning oraz tworzenie i publikowanie dokumentacji fotograficznej spotkań i mobilności.

Koordynatorzy omówili także przygotowania do pierwszych mobilności z uczniami, które będą miały miejsce w lutym 2018 w Mogadouro/Portugalia. Nasz zespół ( troje uczniów i dwoje nauczycieli) zaprezentuje m.in.  zjawiska geograficzne Słowenii i Portugalii.