14 marca 2018 Administrator

10 marca, pod patronatem Wielkopolskiego Związku Szachowego i UKS ZSO Włoszakowice, odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Projektu „Edukacja przez Szachy w szkole”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III: Zofia Bednarek, Hanna Papierz, Zuzanna Cieśla, Jakub Skarbiński, Marcel Okriak, Jan Nowak, Jeremi Kwarciany, Cezary Kamyszek, Agata Promińska, Weronika Kania, Maciej Bocheński i Paweł Kapral.

Zawodnicy grali na dystansie 7 rund w tempie 15 minut na uczestnika. Spośród 10 szkół, które brały udział w turnieju, nasza drużyna zajęła 5 miejsce. Turniej odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji Polskiego Związku Szachowego „Stu Turniejów na Stulecie Odzyskania Niepodległości”.

Naszym młodym i dzielnym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34