W tym roku już po raz czwarty rozpoczął zajęcia nasz szkolny Klub Debat Oksfordzkich. Warsztaty prowadzą p. Artur Lorek i p. Michał Siek. Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 15.00 w sali 018.

A oto relacja ( i zdjęcia )z drugiego tegorocznego spotkania zamieszczona na facebooku.

,, Czy lepsze jest wrogiem dobrego? Jak zinterpretować taką tezę? Czy dobro jest brakiem złego? Czy można mieć 150% dobra, czy jedno i pół dobra?

Na takie i inne pytania próbowali odpowiedzieć dziś uczniowie gimnazjum w Pobiedziskach podczas spotkania Szkolnego Klubu Debat! A nic tak nie motywowało do pracy, jak obecność finalisty Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich 2013 – Michała Włodarczaka oraz absolwenta szkoły, do tej pory niepokonanego w debatach swojej ligi – Maćka Kowalczyka”