Z początkiem listopada ruszyła III edycja charytatywnego konkursu, organizowanego przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Uczniowie naszej szkoły, z inicjatywy wychowawców świetlicy, zostali zaangażowani do zbierania bilonu o każdym nominale, który posłuży do zważenia Św. Mikołaja 9 grudnia, podczas V Orszaku Św. Mikołaja w Lublinie.
Zebrana kwota wesprze dzieci i młodzież – wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Akcja trwa do 3 grudnia. Świetliczanie, jako pomocnicy Świętego Mikołaja, będą odwiedzali wszystkie klasy i zbierali monety.
Dziękujemy i liczymy na „ciężki” odzew.

W akcji charytatywnej „Ile waży Święty Mikołaj”, która właśnie dobiegła końca, udało się zebrać 61kg, co dało 871, 47zł.
Świetliczanie bardzo chętnie zbierali, sortowali i liczyli, to co udało się zebrać przez ten miesiąc. Pieniądze zostały zważone, spakowane i zaniesione na pocztę.
Zasilą one podopiecznych Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Wyniki ogólnopolskiej zbiórki zostaną ogłoszone 19 grudnia.
Dziękujemy serdecznie.

 

 

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-41