28 maja 2020 Administrator

27 maja 2020 odbył się VIII GMINNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Uczniowie z Biskupic, Jerzykowa i Pobiedzisk przygotowali prezentacje multimedialne o państwach członkowskich Unii Europejskiej w języku niemieckim, uczestniczyli online w quizie za pomocą aplikacji kahoot.com wykorzystując zaawansowane możliwości portalu office 365 oraz rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny celowo wykorzystując narzędzia TIK do nauki zdalnej. Trudny czas pandemii  jest  doskonałą okazją do działań innowacyjnych, a powodzenie postawionych zadań zależy w dużej mierze od zaangażowania zarówno uczestników jak i organizatorów.
Julii, Oliwii, Natalii, Frankowi i Stasiowi chciało się chcieć i zostali laureatami ósmej już edycji naszego konkursu.
Brawo!!!

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-30