21 grudnia 2021 Administrator

„Die schönste Weihnachtskarte” – konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową

Dnia 10. grudnia odbył się w naszej szkole finał świątecznego konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku niemieckim.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie kartki w dowolnej formie plastycznej. W konkursie wzięli uczniowie klas 7 i 8.

Z kilkudziesięciu kart i kartek wybrane zostały 2 najlepsze i najbardziej wyjątkowe.

Jury oceniało estetykę wykonania, oryginalność pracy oraz oddziaływanie na zmysły: węch, dotyk, słuch, smak. Laureatkami zostały:

I miejsce – Ola z kl. 8b

II miejsce – Julia z kl. 8a

Zwyciężczyniom gratulujemy. Pragniemy dodać, że pozostałe kartki stanowią piękną wystawę znajdującą się w budynku szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe prace i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.