W ten wyjątkowy maj, w dobie pandemii COVID – 19 na całym świecie i zdalnego nauczania w polskich szkołach, biblioteka szkolna zorganizowała po raz pierwszy konkurs on-line. Przedmiotem konkursu były zdjęcie promujące książki i czytelnictwo jako atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu. Każdy uczeń z klasy 5-8 mógł na podany wcześniej  link przysłać zdjęcie, na którym autor ukrywając swoją twarz promowałby ciekawą książkę. Z nadesłanych prac utworzona została wirtualna galeria. Następnie uczniowie i nauczyciele mogli wypełnić ankietę, w której ocenili poszczególne prace  w skali od jednej do pięciu gwiazdek. Pierwsze trzy osoby, z największą ilością gwiazdek, zostały zostały laureatami konkursu.

Wyniki Konkursu:

 I miejsce –  Heather 332 przyznane gwiazdki – Pola klasa 6D

II miejsce  – Molik 302 przyznane gwiazdki – Michalina Klasa 6D

III miejsce – Mała Pszczółka – 259 przyznanych gwiazdek – Maja klasa 6B

Zwycięzcom gratulujemy!  Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach biblioteki.

Ewa Dopierała, Lejla Holuaszwili