Nasza Szkoła znalazła się wśród 78 placówek z Polski, które otrzymały Odznakę Szkoły eTwinning. Wielkie gratulacje dla całego naszego  Zespołu eTwinningowego, a przede wszystkim dla Pani Danuty Kolińskiej i Magdaleny Goc.

Cieszę się ogromnie, bo w tym przypadku nagradzany jest każdy, kto włączył się do współdziałania. To uznanie dla Zespołu, a w szkole przede wszystkim chodzi o współpracę.

Warto dodać, że polskich szkół zarejestrowanych w eTwinnig jest 19670, a w samej Wielkopolsce jest ich 1627 – trzymam kciuki, aby w kolejnych latach było jeszcze więcej nagrodzonych zespołów.

Łącznie wyróżnionych zostało 4485 placówek z całej Europy. Gratulacje dla WSZYSTKICH, budujących społeczność Szkół eTwinning!