19 kwietnia 2018 Administrator

UCZNIOWIE ZE SZKOŁY W POBIEDZISKACH W FINALISTAMI I LAUREATAMI WOJEWÓDZKICH ORAZ OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach wspiera wszechstronny rozwój uczennic i uczniów. Klasy sportowe i językowe, interdyscyplinarne projekty edukacyjne oraz możliwość realizowania zainteresowania muzyką, plastyką, teatrem, kulturą starożytną, historią czy fotografią pozwalają  na pogłębianie zdolności i umiejętności naszych uczniów. Jako jedyna szkoła w naszej gminie prowadzimy międzynarodowe projekty edukacyjne w ramach europejskiego programu ERASMUS+, co pozwala na konfrontację przygotowania naszych uczniów w międzynarodowym gronie. Wszystkie te działania oraz zaangażowanie całej społeczności szkolnej zachęcają uczniów do udziału w konkursach przedmiotowych . Po sukcesach na etapie szkolnym, gminnym i rejonowym nasi uczniowie rywalizują także w finałach wojewódzkich konkursów przedmiotowych z języka niemieckiego, geografii, historii, wiedzy o Wielkopolsce czy ogólnopolskim konkursie wiedzy o antyku.

uczennica/uczeń przedmiot/konkurs nauczyciel
Agnieszka Siwiak – FINALISTKA geografia Magdalena Podgórska
Małgorzata Malengowska – LAUREATKA historia Maurycy Kustra
Agnieszka Siwiak- FINALISTKA język niemiecki Leszek Pawlikowski
Krystian Obara – II miejsce w FINALE – LAUREAT wiedza o antyku Marzenna Mruk
Agnieszka Siwiak – wyróżnienie w FINALE wiedza o Wielkopolsce Magdalena Podgórska
Konrad Staniszewski –wyróżnienie w FINALE wiedza o Wielkopolsce Magdalena Podgórska

Ponadto nasza szkoła może poszczycić się 16 stypendystami burmistrza Mi G Pobiedziska.

 

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34