30 września 2017 Administrator

W  dniu 30 września 2017 roku w naszej szkole,  w hali sportowej kompleksu edukacyjno – sportowego odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Uczniowie klas pierwszych pod czujnym okiem Pani Danuty Sobki, zaprezentowali na scenie swoje artystyczne zdolności, oraz złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie odbyło się pasowanie na ucznia. Z okazji tej uroczystości, pierwszoklasiści otrzymali akty pasowania, legitymacje szkolne, książeczki oszczędnościowe, ufundowane przez Pobiedzisko – Gośliński  Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach oraz pamiątkowe książki zakupione przez Radę Rodziców. Upominki wręczyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska Pani dr Dorota Nowacka, Przewodnicząca Rady Miejskiej Gminy Pobiedziska Pani Renata Jończyk, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Pańczak – Pikos oraz Pani Grażyna Kędziora z Pobiedzisko – Goślińskiego Banku Spółdzielczego. Wśród zaproszonych gości byli również Radni, Policjanci  oraz wychowawczynie Przedszkola ,,Wesołe Skrzaty” w Pobiedziskach.

Uroczystość była wielkim przeżyciem nie tylko dla samych pierwszoklasistów, ale także dla ich rodziców, nauczycieli, koleżanek i kolegów.

 

Godło
Do końca roku
szkolnego pozostało
-34