28 września 2022 Administrator

Uczniowie klasy 3b, 3d i 3f, wraz z wychowawczyniami i opiekunem, środę, czwartek i piątek (21-23.09) spędzili czas na pełnej wrażeń wycieczce do Biskupina. Program pobytu był bardzo intensywny.

Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania osady Biskupin, która zbudowana została ok. VIII wieku p.n.e. Następnie uczniowie uczestniczyli w zajęciach ruchowo- sportowych i spacerach na świeżym powietrzu. Pierwszy dzień wyprawy zakończyliśmy wystrzałową dyskoteką.

Czwartek rozpoczęliśmy wybuchowo! Kilka godzin spędzonych w miasteczku westernowym Silverado City również należało do udanych. Scenki tematyczne z udziałem wszystkich mieszkańców Silverado, pokaz tańca country, pokaz władania lassem i rewolwerami dostarczyły nam sporej ilości wrażeń i uśmiechu. Po  zajęciach sportowych i spacerach chętni uczniowie mogli zaprezentować swoje specjalne umiejętności w konkursie pt. „Mam talent”. Drugi dzień wyprawy zakończyliśmy ogniskiem.

Ostatniego dnia atrakcją była wizyta w Parku Dinozaurów w Rogowie. Zobaczyliśmy tam wierne repliki pradawnych kolosów.

Danuta Sobka

Izabela Jesionkowska