18 czerwca 2024 Administrator

W piątek 7 czerwca br. odbył się coroczny bal uczniów klas ósmych. Przyszłym absolwentom w tym ważnym dla nich wydarzeniu towarzyszyli Pan Dyrektor Szkoły Maciej Krzywdziński, Pani Wicedyrektor Ewelina Słupianek, wychowawcy oraz niezawodni rodzice. Wyjątkowym gościem był Pan Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska Ireneusz Antkowiak. Część oficjalna rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, który zatańczono na placu przed szkołą w obecności licznie zgromadzonej publiczności. Następnie młodzież i zaproszeni goście przeszli ulicami miasta do Restauracji Trzy Smaki, gdzie wszyscy świetnie się bawili do późnych godzin wieczornych przy dźwiękach popularnych utworów muzycznych.
Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie tej pięknej uroczystości, która z pewnością na długo zostanie w pamięci jej uczestników.

Anna Migdałek