7 grudnia 2023 Administrator

Szanowna Społeczność Szkoły,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w wyjątkowej akcji Katarzynki (24 listopada) oraz Andrzejki (29 listopada) w naszej szkolnej Bibliotece. To były piękne dni pełne wspaniałej atmosfery!

Jesteśmy podekscytowani ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów! W ciągu tych dwóch dni do naszej biblioteki zawitało 253 uczniów. To nie tylko liczba, ale także ogromna radość związana z udziałem w tej wyjątkowej akcji. Taka frekwencja stanowi imponujące 30% wszystkich uczniów naszej szkoły!

Dziękujemy Wam wszystkim za udział, entuzjazm i zaangażowanie. Mam nadzieję, że ta inicjatywa przyczyniła się do jeszcze większej miłości do czytania wśród naszej społeczności szkolnej.

Z wyrazami szkolnej radości,
Ewa Dopierała i Michał Srebro