8 listopada 2023 Administrator

Dzień bez plecaka (z ang. „no backpack day”) to wyjątkowa akcja, która zagościła już w wielu polskich szkołach. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 27 października 2023 roku odbyła się w naszej szkole. Zabawa polegała na tym aby korzystając ze swojej kreatywności, w tym dniu przynieść do szkoły książki, zeszyty i inne niezbędne rzeczy w czymś innym niż plecak. Oczywiście uczniowie naszej szkoły udowodnili, że wyobraźnia nie zna granic. Zeszyty i podręczniki zostały spakowane w wózki dziecięce, garnki, walizki, koszyki sklepowe a nawet kosiarki do trawy  czy  kajaki. Liczyła się pomysłowość i spryt, a tego naszym uczniom nie brakuje. Wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie, serdecznie dziękujemy.