27 czerwca 2022 Administrator

3 czerwca 2022 roku w Jerzykowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Języka Angielskiego „English Poems Competition”.

Z naszej szkoły wzięło w nim udział 7 uczniów. Wszyscy wspaniale recytowali zaproponowane przez Organizatorów wiersze. Helenie, Zofii, Alicji, Liwii, Magdalenie, Jakubowi i Amelii należą się ogromne wyrazy uznania.

Jury konkursowe szczególnie doceniło opanowanie tekstu, intonację, wymowę i prezentację utworów przez Jakuba Wilczackiego, Alicję Bajerlein i Amelię Alejską, która zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Uczestnikom „English Poems Competition” gratulujemy sukcesów i doceniamy chęć poznawania kultury krajów anglojęzycznych, a Organizatorom dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym niecodziennym wydarzeniu.

Do zobaczenia za rok!

Joanna Rajtar