20 czerwca 2023 Administrator

W dniu 6 czerwca w naszej szkole został przeprowadzony Gminny Konkurs z Języka Niemieckiego  pt. „Guten Appetit”.  W konkursie wzięli udział uczniowie klasy 8f oraz gościliśmy przedstawicieli Szkoły Podstawowej z Biskupic  i Jerzykowa.  Uczestnicy rozwiązywali  w pierwszym etapie test leksykalno-gramatyczny.  W kolejnym etapie zostały zaprezentowane  nagrane wcześniej filmiki, na których uczniowie przygotowują wybraną potrawę typową dla niemieckiej kuchni.

Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców, pierwsze miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Jerzykowie. Gratulujemy i dziękujemy  wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.

                                                                                                                 Nauczyciele języka niemieckiego