19 września 2022 Administrator

Zapraszam do wzięcia udziału w ekologicznym konkursie uczniów klas 4-8. Tematem przewodnim będzie „Robot moich marzeń” wykonany z ekologicznych produktów.

Konkurs polega na wykonaniu pracy przestrzennej za pomocą surowców wtórnych, ma on na celu ukazać możliwość powtórnego zastosowania surowców w kreatywny sposób. Technika wykonania pracy jest dowolna. Termin oddania prac 15.10.2022 roku, miejsce pokój nauczycielski klas 4-6 w budynku A. Proszę aby każdy robot miał dołączoną karteczkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą uczestnika. Czekają na Was liczne nagrody rzeczowe, oraz dyplomy. Wasze roboty zostaną zaprezentowane na wystawie podczas pobytu gości z Erasmusa. Kochani, wierzę w Was, w Wasze pomysły, umiejętności, w Waszą pomysłowość oraz zaangażowanie.

Organizator Konkursu

Magdalena Goc