18 grudnia 2023 Administrator

W październiku  został ogłoszony dla uczniów naszej szkoły konkurs pt: ,,Najpiękniejszy Różaniec Celem konkursu było zainteresowanie dzieci modlitwą różańcową, przypomnienie jak piękną modlitwą jest modlitwa różańcowa i jednocześnie zachęcenie dzieci do częstego jej odmawiania.
Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczniów różańców z dowolnego materiału. Do końca października uczniowie klas odI do VI mogli przynosić wykonane przez siebie. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów. Konkurs polegał na oryginalności pomysłu, dokładności wykonania, estetyki i treści zawartej w wykonanym dziele. Przy ich tworzeniu dzieci wykazały się ogromną pomysłowością. Uczniowie do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z dzikiej róży, jarzębiny, żołędzi, kasztanów, grochu, fasoli, liści, chrupków, cukierków,  najprzeróżniejszych koralików i itp. Komisja, która oceniała prace uczniów miała nie lada problem. Wszystkie różańce były piękne i pomysłowe. Ostatecznie komisja postanowiła wyróżnić w
Kategorii kl I-III
Klara Bielecka kl 1C
Marcelina Pelczyk kl 2C
Maria Gabryszak kl 1C
Kategoria kl IV-VI
Amelia Ciesielska kl 4F
Maja Michalska kl 5E
Jakub Śnieciński kl 5A
Opiekę nad konkursem sprawowała katechetka Justyna Braciszewska