5 lipca 2022 Administrator

We are the winners again!

W Szkole Podstawowej we Wronczynie odbyła się kolejna edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych Gminy Pobiedziska. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz propagowanie wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Komisję konkursową stanowili nauczyciele języka angielskiego z różnych szkół przybyłych na konkurs. W konkursie udział wzięli wybrani uczniowie ze szkoły we Wronczynie, Biskupicach oraz Jerzykowie. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Mazurek Pola uczennica klasy 8d, Kwarciany Matylda uczennica klasy 8e, Obara Marta uczennica klasy 8f i Kawczyńska Barbara uczennica klasy 8d.

Uczestnicy musieli wykazać się rozumieniem tekstu ze słuchu, znajomością gramatyki i słownictwa, umiejętnością sporządzenia notatki zawierającej podane informacje oraz rozumieniem tekstu czytanego.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Pola Mazurek.

Congratulation !

Adamczak