17 stycznia 2023 Administrator

Dnia 20. grudnia 2022r. w świetlicy szkolnej odbył się finał świątecznego konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową..

Zadaniem uczestników było przygotowanie kartki w dowolnej formie plastycznej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1-8, którzy uczęszczają do świetlicy szkolnej.

Każda z kilkudziesięciu kartek była wyjątkowa. Jury kierując się następującymi kryteriami: oryginalność pracy, samodzielność oraz estetyka wykonania przyznało nagrody.

Laureatami zostali:

• w kategorii klas 1-3: I miejsce Helenka z kl. 2B II miejsce Franek z kl. 3C III miejsce Marta z kl. 1D
  • w kategorii klas 4-8: I miejsce Klaudia z kl. 8B II miejsce Zuzia z kl. 5D III miejsce Kinga z kl. 4E

Dodatkowo wyróżnienia otrzymali:

z klas 1-3: Jagoda z kl. 1B, Zosia z kl.3B i Gabrysia z kl.3F,

z klas 4-8: Mikołaj z kl. 6B, Oliwia z kl. 8D i Leopold z kl. 4C.

Zwycięzcom gratulujemy. Dziękujemy wszystkim za wspaniałe prace, które tworzą piękną wystawę znajdującą się w świetlicy. Zapraszamy do udziału w przyszłym roku.