3 lutego 2022 Administrator

W dniu 12 stycznia 2022 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Świąteczno- Zimowej . Wzięło w nim udział 17 uczestników z klas I- VIII. Uczniowie zaprezentowali bardzo szeroki i oryginalny repertuar, utwory śpiewano solo i w duetach , a dodatkową atrakcją był występ instrumentalisty z II klasy.

Jury uważnie przysłuchiwało się wykonawcom, którzy wznieśli się na wyżyny artyzmu i zaprezentowali bardzo wysoki poziom – zarówno w doborze utworów, jak i w aranżacji oraz interpretacji piosenek. Komisja konkursowa, wsparta głosami chłopców z obsługi technicznej, przyznała wyróżnienia i nagrody w trzech kategoriach.


W kategorii klas I – III zwyciężyła Lena Panfil z klasy II e, w klasach IV- VI najlepsza okazała Amelia Alejska z kl. IV c, natomiast w najstarszej grupie pierwsze miejsce wyśpiewała Jadwiga Żymełka z klasy VIII d.


Uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody – coś dla ducha i dla ciała. Wszystkim gratulujemy odwagi i zachęcamy do dalszych działań wokalnych i muzycznych. Już dziś zapraszamy na kolejny konkurs, którego tematem będą najpiękniejsze piosenki o miłości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy służyli nam pomocą w organizacji koncertu.


Justyna Dutkiewicz i Anna Hadyńska