5 kwietnia 2022 Administrator

Finały konkursów 2021/22 organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu zakończyły się sukcesem dwóch uczennic naszej szkoły.

Pola Mazurek/z klasy 8d została LAUREATKĄ Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego -zajmując zaszczytne- trzecie miejsce w województwie, Nina Szambelan/klasa 8c – osiągając wysoki pułap punktów została FINALISTKĄ Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Nasze reprezentantki przygotowywały się do trzech kolejnych konkursowych etapów rozwiązując zadania ponadprogramowe pod kierunkiem nauczycieli- geografii -p.Magdaleny Podgórskiej i języka niemieckiego -p.Leszka Pawlikowskiego.

GRATULUJEMY sukcesu !! – życząc, aby jak najlepiej „otwierał drzwi” do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej i sprzyjał rozwijaniu talentów.