6 maja 2022 Administrator

Dnia 28 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI w Węglewie. Tematyka tegorocznego konkursu: PRZYJAŹŃ I POKÓJ-WAŻNA SPRAWA.

Szkołę Podstawową w Pobiedziskach reprezentowały cztery uczennice z klas IV-VIII Amelia Alejska kl.4c, Karolina Sierzchuła kl.8b oraz dwie uczennice z Ukrainy Bachevska Yana-Stefaniia i  Dariia Rulik z kl.6p.

Amelia Alejska piosenką ,,Masz przyjaciela”, wyśpiewała I miejsce w kategorii klas I-IV, zaś Bachevska Yana-Stefaniia zachwyciła wszystkich swoim brawurowym wykonaniem piosenki  ,,Kiedy ulewa i błyskawica” zdobywając I miejsce w kategorii klas V-VIII. Pozostałe dziewczęta: Karolina Sierzchuła za utwór ,,Życia mała garść” oraz Dariia Rulik za wykonanie ukraińskiej piosenki ,,Jedna Kalina” zdobyły wyróżnienie.

GRATULUJEMY!