18 marca 2024 Administrator

Dnia 1 marca 2024 roku  odbył się SZKOLNY DZIEŃ KARIERY. 

Placówki, które odpowiedziały na nasze zaproszenie, przygotowały stoiska informacyjne.

Uczniowie klas siódmych i ósmych mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną  i nawiązania kontaktów z uczniami szkół średnich. Otrzymali informacje o różnorodnych profilach kształcenia oraz zdobyli wiedzę niezbędną do planowania ścieżki przyszłej kariery.

Składamy serdeczne podziękowania dla przedstawicieli szkół uczestniczących w wydarzeniu:

Cechowa Szkoła Rzemieślnicza w Gnieźnie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu, Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu, Zespół Szkół Przyrodniczych w Poznaniu, Zespół Szkół Odzieżowych w Poznaniu, Zespół Szkół- Liceum Pobiedziska Letnisko, Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium w Gnieźnie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Gnieźnie, Volkswagen Poznań –klasy patronackie w Zespole Szkół nr 1 w Swarzędzu i Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni.

Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy naszym ósmoklasistom, wybór dalszej ścieżki kształcenia.

                                                                                                                                          D. Kolińska