10 stycznia 2023 Administrator

W dniu 22 grudnia 2022 r. dzieci z klasy 1b i 1c, pojechały do wioski świętego Mikołaja w Promnie. Dzieci przywitała Śnieżynka, która od razu zaprowadziła wszystkich do szopki w której narodził się Pan Jezus. Następnie pokazała sanie świętego Mikołaja. Zaciekawione dzieci ruszyły w stronę atrakcji. Wysłuchały opowiadań św. Mikołaja o tradycjach bożonarodzeniowych. Zostały zamknięte w mydlanej bańce ale tylko na chwilkę, aby potem uczestniczyć w warsztatach plastycznych gdzie wykonały prezent dla swoich bliskich- pachnące świętami pudełko. Na koniec otrzymały czapkę świętego Mikołaja oraz certyfikat grzecznego dziecka. Wizyta w wiosce Świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę świąt, dostarczyła moc atrakcji i zabaw, a dzieci wyjechały pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.

Aneta Cieśla