3 czerwca 2024 Administrator

W dniu 27 maja 2024 r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny 2024/2025.  Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „tydzień bez sprawdzianów”, „większa ilość ławek na boiskach szkolnych” czy „większa ilość dyskotek”. Głosowanie było tajne. Każdy uczeń naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata na przygotowanych kartach wyborczych. W głosowaniu uczestniczyli uczniowie klas III-VII.
Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została uczennica Amelia Alejska natomiast Wiceprzewodniczącymi Nina Pietruczuk oraz Dominika Borska. Ponadto w skład Samorządu Uczniowskiego, jako jego członkowie, weszli : Maja Ledzińska, Matylda Ducin, Zofia Mielech, Marianna Nowak, Kamila Heinrich, Klaudia Marciniak, Zofia Przybysz, Antonina Masłowska, Dagmara Pietrzak, Matylda Machnik, Hanna Papierz, Kornelia Ciesielska, Juliusz Bednarski, Borys Onuchowski, Aleksandra Budziszewska, Nikola Wachowiak, Patryk Nowak, Marianna Yakovets, Julia Rachwalak 

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Karolina Światłowska